Atölyeler

Flower Workshop

Çiçeklere dokunmanın sakinleştirici ve ruhu onarıcı bir etkisi vardır. Bu deneyimi kaçırmayın!

Çiçek atölyelerimiz sizlere ilham vermek için tasarlanmıştır. Sevdiklerinizle geçireceğiniz veya tamamen kendinize ayırdığınız değerli vakti çiçeklerle bir araya gelerek zenginleştirin.

*Markalara özel organize edilen kurumsal atölyeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atölyeler ortalama 3 saat sürer.
Atölyeler 10 kişi ile sınırlıdır.

Sayfamızın altındaki formdan başvuru sağlayabilirsiniz.

Çiçek Buketi Atölyesi

Kendi el yapımı buketinizi Sü Flowers ayrıcalığıyla nasıl yapacağınızı öğrenin ve birlikte çeşitli boyutlarda buketler yapalım. Bu atölyeye katılmak için çiçekleri sevmeniz yeterli, çiçeklere dair herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yok. Kendinizi veya sevdikleriniz alın gelin, birlikte keyifle rengarenk buketler yapalım.

Gelin Buketi Atölyesi

Gelin partiniz veya düğününüz için ihtiyacınız olan her detay bu atölyede mevcut. Gelin için göz alıcı düğün çiçeği ve nedimeler için mini buketler; nedime bilekliklerinden, damat için yaka çiçeğine kadar birçok detayı bu atölye ile deneyimlemiş oluyorsunuz. Bu heyecan verici atölyede benzersiz gelin buketinizi bizzat kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Çiçek Aranjmanı Atölyesi

Akşam yemeği davetiniz ve misafir sofralarınız için muhteşem çiçek aranjmanları bu atölyede sizleri bekliyor. Yatay aranjmanlardan dikey aranjmanlara, farklı boyutlarda çiçek aranjmanlarını deneyimlemek için harika bir fırsat. Evinizin havasını değiştirecek tasarımları gelin birlikte tasarlayalım.

Çiçekli Obje / Aksesuar Atölyesi

Evinizinde kendinizin tasarladığı dekor ürünlerine yer açın, bu atölyede kendi ev aksesuarınızı kendiniz yapıyorsunuz. Çerçeve ve duvar süsü yapacağımız atölyemizde sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Evinizin havasını değiştirecek aksesuarları gelin birlikte tasarlayalım. 

Kapı Süsü Atölyesi

Kendi tarzınızı yansıttığınız kapı süsünüzü yapmak için benzersiz bir fırsat. Kapı süsünüzü uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bu atölye harika, çünkü şoklanmış çiçeklerle hazırladığımız kapı süsleri bunu sağlayacaktır. Komşunuzu, sevdiklerinizi veya yalnızca kendinizi alın gelin, oldukça keyifli bu atölye sizi bekliyor.

Sizin Seçtikleriniz

Sizden ilham alarak tasarladığımız ürünlerimize göz atın