PRIVATE EVENTS

Bireysel Etkinlikler

SÜ Events ile özel gün davetlerinizde kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedin. Küçük veya büyük etkinlikler yoktur, unutulmaz detaylar ve çarpıcı tasarımlar vardır. Doğum günü kutlamalarından, nişan etkinliğine kadar farklı konseptlerin her ayrıntısına özenle çalışıyoruz.

KONSEPTLER

Bireysel Etkinlik Konseptlerimiz

Doğum Günü Partisi

Samimi akşam yemeklerinden, gösterişli ve temalı kutlamalara kadar SÜ Events, doğum günü etkinliğinizin unutulmaz bir kutlama olmasını sağlayacaktır. 

Doğum günü partiniz için tema oluşturmanıza ve doğum günü kutlamanızı bir sonraki seviyeye taşıyacak, dikkat çekici tasarım parçaları oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Minimal tasarımlardan, göz alıcı renklerin bir araya geldiği doğum günü partilerine kadar, bu özel günün ön plana çıkmasını sağlayabiliriz.

Parti planlaması onca detayıyla göz korkutucu görünebilir, ancak sevdiklerini bir arada görmek ve tabi gün sonu gelen hediyeler için buna değer. Deneyimli etkinlik planlamacıları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, tüm konuklarınız üzerinde kalıcı bir izlenim bırakacak bir doğum günü kutlaması düzenlemek için sabırsızlanıyor. 

Özel Gün Kutlamaları

Samimi akşam yemeği davetlerinden, ziyafet sofralar kurulan etkinliklere kadar SÜ Events, davetinizin en ince detayına kadar sizi ve vizyonunuzu temsil etmesine özen gösterir. Davetlilerinizi konuşturacak çarpıcı çiçek tasarımları ve etkinlik kurulumları ile etkinliğinize fark katalım.

Ayrıntılara dikkat etmek ve etkinliğin genel olarak uyumlu ve özgün olduğundan emin olmak önemlidir. Bizim için özel gün davet planlaması konseptin doğal akışıyla harmoni içinde olmalıdır. İster şehir merkezinde bir brunch, isterse çatı katında samimi bir yemek daveti olsun, etkinliğinizin mükemmel olmasını sağlamak için her adımda sizinle birlikte özenle çalışacağız.

Nişan Etkinliği

SÜ Events olarak farkımızı ortaya koymayı ve kalıpları kırmayı seviyoruz. Sıra dışı ve dikkat çekici tasarımlar bizim uzmanlık alanımız. Özellikle söz/nişan etkinliklerinde sıradanlaşmış ve tekrara düşen tasarımlar yerine, sizi yansıtan köşeler ve detaylar hazırlamayı tercih ediyoruz.

Bu özel gününüzde hem sizi özel hissettirmek hem de davetlilere unutulmaz anlar bırakmak için minimal çiçek tasarımları veya göz alıcı ve gösterişi aranjmanlar ile size eşlik edelim. Nişan davetinizde bizimle birlikte çalışın ve tüm beklentileri birlikte yükseltelim ve aşalım.

Evlenme Teklifi Organizasyonu

Hayatınız boyunca saklayacağınız bir hatırayı birlikte planlayalım. Evlilik Teklifi Planlayıcılarımız, teklifinizi planlamayı kolay ve stressiz hale getirir.

Hayat bir dizi andan oluşur ve bu da sizin için büyük bir andır. Birlikte, sevdiklerinizin uzun süre konuşacakları eşi benzeri olmayan bir evlilik teklifi hikayesi oluşturalım. Sizin için benzersiz ve ilişkiniz için özelleştirilmiş fikirler oluşturarak size yardımcı olacağımız bu sürecin üstesinden birlikte gelelim.

Bekarlığa Veda Partisi

Genellikle bir bekarlığa veda partisini nasıl planlayacağınıza en iyi arkadaşınız veya bir aile üyeniz karar verir. Bu kişi, düğün ekibiniz arasında en organize olan kişi olabilir, ancak yine de bir bekarlığa veda partisi planlama konusunda genel sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Gelinin rüya hafta sonunu en iyi arkadaşlarıyla planlarken adım adım bir rehbere başvurmak isteyebilirsiniz.

Bu eğlenceyi yalnızca planlamak yeterli değildir, işin özü partinin kalitesini gelin için özel tasarlanan detaylarla en üst seviyeye çıkarmaktır ve işte bu bizim görevimiz. Hemen şimdi SÜ Events ile iletişime geçin ve en özgün ve benzersiz bekarlığa veda partiniz için bir adım atın.

Baby Shower

Bir anne adayının hayatının en mutlu kutlamalarından birinin parçası olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Bu özel gününüzde sevdiklerinizle birlikte size eşlik etmek ve unutulmaz anlar biriktirmenize destek olmak için burdayız. Deneyimli etkinlik planlamacıları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, tüm konuklarınızın keyifli vakit geçirmesi ve etkinliğinizin mükemmel olmasını için her adımda sizinle birlikte özenle çalışacaktır.