Çiçek Tasarımı

Floral Design

Taze çiçekler olmadan hiçbir etkinlik tamamlanmış sayılmaz. Çiçeklerin renkleri, dokuları ve kokuları mekanın ambiyansını zenginleştirir. SÜ Events ekibi, her müşterinin stilini ve çiçek tercihlerini dikkate alarak her etkinlik için özel çiçek tasarımları oluşturur.

Her çiçek tasarım projesi konusunda tutkuluyuz ve sıra dışı çiçek görselleri söz konusu olduğunda, sözü tasarladığımız çarpıcı ve göz alıcı çiçek aranjmanlarına bırakıyoruz.

SÜ Events’in başarısı, çarpıcı çiçek sanatının temeline de dayanmaktadır. SÜ Flowers tasarım ekibimiz, markanız özgü benzersiz tasarımlar oluşturmaya kendini adamıştır. Hangi tarz çiçek tasarımlarının marka ile kusursuz bir şekilde uyumlu olacağını anlamak ve markanın hikayesini öğrenmek için her müşterimizle bizzat görüşüyoruz. SÜ Events, yaptığı her çiçek tasarımına taze ve özgün bir yaklaşım getirir.

Gifting

İster yeni bir ürün piyasaya sürüyor olun, ister müşterilerinize yalnızca “teşekkür ederim” demek isteyin, kişiye özelleştirilmiş markalı bir hediye kesinlikle alıcınızın dikkatini çekecektir. Editörler ve influencerlar genellikle hediye ürün bombardımanına tutulur, bu nedenle öne çıkmanın ve markanın hediye ürünlerle farkını ortaya koymasının önemini biliyoruz. SÜ Events, markanızın hak ettiği kapsamı ve ilgiyi size sağlayacak özelleştirilmiş hediyeler ve ürün lansman kampanyalarını titizlikle hazırlar .

   • Özelleştirilmiş Hediyeler
   • Müşteri Hediyeleri
   • Çalışanı Takdir/Motive Hediyeleri
   • Kurumsal Hediyeler

Hediye göndermenin editörler ve influencerlarla sınırlı olması gerekmez. Kurumsal dünyada kurumsal hediyeler için de muazzam bir pazar vardır. Kurumsal bir etkinliği veya özel günü, etkinliğinize somut bir öğe kazandıracak özelleştirilmiş gönderiler ile tamamlayabilirsiniz.

Artan rekabetle birlikte, kurumsal hediyelerinizin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlamak her zamankinden daha önemli. Güzellik, Moda, Sağlık, Tüketici Ürünleri, Yiyecek ve İçecek, Teknoloji, Spor gibi sektörler, kurumsal hediyeler için çalıştığımız sektörlerden birkaçıdır.

   • Influencer Hediyesi

Geleneksel reklamcılık günleri geride kaldı. SÜ Events, yalnızca editörler ve genel tüketiciler için değil, aynı zamanda hem makro hem de mikro influencerlar için pazarlamanın önemini biliyor. Influencer pazarlama artık marka bilinirliği kazanmanın doğrudan ve etkili bir yoludur. Etkileyici bir hediye kampanyası oluştururken, hedef kitlenizin büyük olasılıkla günlük olarak hediyeler ve ürünler aldığını unutmamak önemlidir. Ürününüzü etkileyici bir şekilde ön plana çıkararak ürününüzün karmaşa içinde kaybolmamasını sağlıyoruz.

   • Micro-influencer Hediyesi

Influencer etkisi her sektör için farklı görünebilir. Bir influencer’ın etki yaratmak için milyonlarca takipçisi olması gerekmez. Bazı Instagram kullanıcıları geniş bir takipçi kitlesine sahip olmasa dahi influencer’lar kadar etkili oluyor. Son zamanlarda, mikro influencerlar da pazarlama için ilgi odağı haline gelmeye başladı. Daha küçük bir hedef kitleye (genellikle 5.000 – 50.000 takipçi) sahip olan mikro influencerlar, sadık, özel bir hayran kitlesine sahip olma eğilimindedir.

Flower Wall

Davet ve etkinliklerinizi hayata geçirmenin özelleştirilmiş bir çiçek arka planından daha iyi bir yolu yoktur. SÜ Events, markanızı temsil edecek ve misafirlerinizi anı yakalamaya teşvik edecek unutulmaz bir deneyim yaratmanın önemini anlıyor. Çiçekli dekor ve arka planlar alanınızı yükseltecek etkiye sahiptir ve etkinlik alanına yepyeni bir heyecan katacaktır. SÜ Events’in hizmetleri, kesme çiçeklerden hazırlanan çiçek arka planları hazırlığından, kalıcı kuru/yapay çiçek duvar kurulumlarına kadar uzanmaktadır.

  • Çiçek Aranjmanları
  • Çiçek Aksesuarları
  • Çiçek Kurulumları

Asma çiçekli enstalasyonlardan markalı çiçekli arka planlarına kadar, bir katılımcıya nasıl ‘wow’ dedirteceğimizi biliyoruz. Her kurulum markanızı ve misyonunuzu kapsayacak şekilde özelleştirildiğinden, çiçekli kurulumlarımız hem izleyicileri hem de müşterileri içine çekecektir. Çiçek sanatı uzmanları olarak, bir etkinlik alanını etkinliğiniz ve markanız hakkında çok şey anlatan çiçeklerle dolduruyoruz.

Markalı Çiçek Duvar Montajı:

Markalı çiçek duvarı montajı ile misafirlerinizin dikkatini çekerek etkinliğinizi bir üst seviyeye taşıyın. Markalı çiçekli duvarlar, ürün ve model lansmanları, film gösterimleri, kırmızı halı veya kurumsal etkinlikler için mükemmeldir.

Çiçek Kemeri Kurulumu:

Büyük bir çiçek kemeri kullanarak etkinliğinizdeki düz alanı geliştirebilirsiniz. Çiçek kemer kurulumları herhangi bir etkinliği anında yükseltir, ortamın havasını değiştirir. Konukların kurumsal ve özel etkinliklerde görmeye alışık olduklarından farklı olarak, markaları benzersiz bir şekilde temsil etmek için çiçek kemerleri inşa ediyoruz.

Greenery Wall

Çok yönlüyken aynı anda inanılmaz derecede etkili olabilen bir etkinlik dekorudur yeşilliklerle dolu bir duvar. Yeşillik duvarı, yeşilliklerle kaplanmış fabrikasyon bir dekordur. Bu duvarlar, isteyebileceğiniz herhangi bir şekil, boyut veya stilde olabilir. Kurumsal veya sosyal etkinliklerde kullanılan yeşil duvarlar her zaman misafirlerin dikkatini çeker. Yüksek bir etki yaratmak için yeşil duvarlara logolar, çiçekler, çeşitli objeler, meyveler ve çiçeksi öğeler gibi başka detaylar ekleyebilirsiniz. Canlı duvarlar olarak da bilinen yeşil duvarlar, etkinliğinize hayat katmanın harika bir yoludur.

Yeşillik Duvarı Çeşitleri:

   • Kalıcı Yeşil Duvarları
   • Canlı Yeşil Bitki Duvarları
   • Yosun Duvarlar
   • Sukulent Duvarlar
   • Logolu Yeşil Duvarlar