Gönderim& İade Koşulları

Teslimat Şekli ve Planı

 

Ürün sevkiyatlarına ürün Baba Organizasyon Çiçekçilik ve  Tic. Ltd. Şti. tarafından tedarik edildikten sonraki ilk 3 iş günü içinde başlanacaktır. Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde size teslim edilir.

450 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 450 TL altı siparişlerde ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.

Salı-Pazar günleri yalnızca önceki günler siparişi oluşturulan ürünlerin teslimatı yapılır. Pazartesi günü teslimatımız yoktur. Salı – Pazar günleri ürünleriniz size ulaştırılmak üzere özel kuryeye teslim edilir.

 

Ödeme İade Prosedürü

Müşterinin cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya hakem heyeti kararları ile müşteriye bedel iadesine karar verilen durumlarda, Baba Organizasyon Çiçekçilik ve  Tic. Ltd. Şti. tahsil etmiş olduğu tutarın tamamını tahsilatın yapıldığı kredi kartına tek seferde 14 gün içerisinde iade edecektir. Banka tarafından, müşteri ürünü kaç taksit ile aldıysa ödeme iadesini de yine taksitli olarak aynı adetteki taksitle müşteri kredi kartlarına yapmaktadır.

İade işlemleri, iadesi talep edilen ürünün Baba Organizasyon Çiçekçilik ve Tic. Ltd. Şti. kayıtlı adresine ulaştıktan sonraki 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmış olup, ürün bedelinin iadesi gerçekleşmektedir.

SÜ Flowers kategorisindeki ürünler müşteriye özel hazırlanan ürünler olması sebebiyle iade alınmamaktadır. İade edilen ürünlerin gönderim ücreti müşteri tarafından karşılanır.