Kurumsal

SÜ Events ile kurumsal etkinlikler daha özgür ruhlu. Tüm hayal ettikleriniz en göz alıcı ve eşsiz formuyla gerçeğe dönüşecek. Yaratıcılığın özgünlüğünden ve kalitesinde ödün vermeden tüm bütçelere uygun, akla gelebilecek her ölçekte erişilebilir olmayı hedefliyoruz. SÜ Events, etkinliğinizin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve baştan sona markanızın vizyonunu ve ruhunu yansıtması için titizlikle çalışmaktadır.

Ürün Lansmanı

Marka, ürün, proje lansmanları gibi marka etkinlikleri yılların vizyonunu, çalışmasını ve genellikle hatırı sayılır bir yatırımı temsil eder. Harcadığınız tüm çabalardan sonra, ürününüzü hedef pazarınıza mümkün olan en iyi şekilde tanıtmak için ürün lansman planlaması çok önemlidir. Sonuçta ürününüz, iyi bir ilk izlenim bırakmak için asla ikinci bir şansa sahip olamayacak.

SÜ Events marka etkinlik planlaması, ürününüzü, mesajınızı ve tüm katılımcılar için heyecan verici bir etkinliği birleştirerek pazarınız için kaliteli bir etkinlik deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur.

Marka Etkinlikleri

Marka etkinlikleriniz vizyonunuz etrafında bir hikaye ve deneyim örgüsü sunar ve SÜ Events, bu etkinliklerin başarılı olması konsept ve planlamadan kuruluma kadar markalı etkinlik tasarımınızın tüm aşamalarını detaylıca ele alır.

Deneyimsel marka aktivasyonları, ana hedef kitlenizi çeker, müşterilerinizi ödüllendirir ve şirketinize bir çağrı yapması için potansiyel müşterilere ilham verir. İster duyusal bir deneyime sahip genç bir kitleye, ister zenginleştirici seçeneklere sahip profesyonel bir gruba hitap etmeye çalışıyor olun, SÜ Events bunu sizin için zevkle gerçekleştirebilir.

PR Etkinlik Yönetimi

Markaların bireyselliklerini sergilemeleri için unutulmaz anlar yaratmanın önemini biliyoruz. Moda ve basın etkinliklerinden, ürün lansmanlarına kadar, SÜ Events süreci sizin için planlayabilir, tasarlayabilir ve yönetebilir.

Konseptten kreasyona kadar, bir sosyal medya etkinliği ile konuklarınız üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak için buradayız. Çarpıcı çiçek aranjmanlarından yemyeşil çiçek duvarlarına ve ürün teşhirlerine kadar ekibimiz markanıza hayat vermek için çaba gösterir.

Influencer Etkinliği, Marka Yıl Dönümü Etkinliği, Editör/Medya Etkinliği gibi etkinlikler için mekan keşiflerinden detaylı çiçek tasarımına kadar, koordinatörlerimiz ve tasarım ekibimiz etkinlik yönetimi sürecinde her adımda yanınızda olacak. Etkinliğiniz için bir PR planı oluşturmak için bugün SÜ Events ekibiyle iletişime geçin. 

Fotoğraf Çekimi Dekoru

Kurumsal markanızın sosyal medya / katalog / ürün çekimleri için stüdyo ve dış çekim dekor hizmeti sunan SÜ Events, çiçek tasarımları ve çarpıcı aksesuarlarla markanızın enerjisini ve vizyonunu yansıtacak alanları şekillendirir, farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olur. Çarpıcı çiçek tasarımları ve yeşilliklerle çekimlerinizde farklı bir alan yaratın.

Sahne Tasarımı ve Dekoru

Kurumsal konferans sahnesi veya konser/söyleşi sahne planlaması, bir podyum kurmak ve bazı konuşmacılar, müzisyenler atamaktan daha fazlasıdır. Özgün tasarımlar kullanarak dikkat çekici dekorlarla estetik doyuma ulaşmak oldukça önemlidir. Çarpıcı çiçek tasarımları ve yeşilliklerle sahnede farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız SÜ Events deneyimli ekibiyle size destek olacaktır.

Ofis Yeşillendirme

Yeşil ofisinizle birlikte doğa dostu bir marka olduğunuz mesajını müşterilerinize kapıdan içeri girer girmez verin. Daha yeşil ofislerle sürdürülebilir alanlar yaratarak çalışanlarınızın ve müşterilerinizin markanızla bağ kurmasına yardımcı olun.

Spor Etkinlik Planlama ve Tasarım

Spor ve medya etkinliği planlaması, benzeri olmayan bir görevdir. Spesifik olarak, spor etkinliği planlaması, yapısal ayrıntı düzeyi gerektirir. Perde arkasında devam eden çok sayıda sıkı çalışma gerektirir. Medya etkinliği planlaması paralel bir şekilde çalışır. Bir etkinliği bir araya getirmenin birden çok yönü vardır. SÜ Events, tüm bu farklı faktörlerin sorunsuz bir şekilde bir araya gelmesi için çalışır.

Otel ve Restoran Dekorasyonu

İç tasarım ve dekor, hizmet odaklı işletmelerde merkezi bir rol oynar. Restoran dekorasyonundan otel iç tasarımına kadar, çiçek ve bitki detaylı küçük ve büyük tüm konseptler SÜ Events ile detaylıca hazırlanır. Ekibimiz, her müşterinin tasarım tercihlerine göre belirli bir stil ve ruh halini göz önünde bulundurarak bir alanı misafirler için sıcak ve davetkar bir ortam haline getirir.