SÜ EVENTS

SÜ Events özgün, kalıpları kıran, farkını ortaya koyan bir organizasyon markasıdır.

Alışılmışın dışına çıkan, denenmemişi denemeyi seven, yaratıcı sınırları zorlayan ve tüm bunları gerçekleştirirken kalitesinden ödün vermeyen bir markadır. Bizi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz gibi, düğün planlama ve çiçek tasarımı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İster devasa bir doğum günü partisi yapmak isteyin, ister şirketiniz için bir konferans düzenleyin, SÜ Events size her aşamada ve her ayrıntıda yardımcı olacaktır. Tasarım ekibimiz, etkinliğinizin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve baştan sona vizyonunuzu yansıtmak için titizlikle çalışmaktadır.

Davet & Prodüksiyon kapsamında, etkinliğin tüm hazırlık, yönetim ve takip aşamalarını üstleniyoruz. Sü Events ilk taslaktan son görünüme kadar eksiksiz etkinlik tasarımı ve yönetimini sağlar.

SÜ Events Etkinlik Türleri

Marka Etkinlikleri

SÜ Events, detaycı ve özgün çalışmalarının yanı sıra kurumsal marka işbirlikleriyle de tanınır. Etkinliğinizin her aşamasında markanızın parlaması ve sesinizin duyulması bizim için önemlidir.

Kurumsal Etkinlikler

İster bir şirket gezisine ev sahipliği yapıyor olun, ister resimi tatil veya şirket özel günü partisi için etkinlik planlayıcısı arıyor olun, SÜ Events tüm hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürecek. Hem misafirler hem de çalışanlar için unutulmaz etkinlikler gerçekleştirmek için buradayız.

Otel ve Restoranlar

Şehrin en sevilen otel ve restoranların çiçek tasarımlarında ve dekorlarında SÜ Events farkını hissedeceksiniz. Her alanın kendine has atmosferini ortaya çıkarak çiçek tasarımları ile özelleştirilmiş ortamlar oluşturuyoruz.

Doğum Günü Partileri

Samimi doğum günü toplanmalarından, büyük ve gösterişli kutlamalarına kadar, SÜ Events’in doğum günü eğlencenizi sizin için optimize etmesine ve planlamasına izin verin.

PR Etkinlikleri

İster bir konser/tiyatro etkinliğine ev sahipliği yapıyor olun ister benzersiz editör hediyeleri gönderiyor olun, SÜ Events markanızın tüm beklentilerini karşılar. Farklı tasarım gözüyle SÜ Events, etkinlik sürecinin her aşamasında markanızı ve vermek istediğiniz mesajı dikkate alır.

Sosyal Etkinlikler

Etkinliğinizi çarpıcı tasarımlarla harmanlayın. Akşam yemeği davetlerinden, yeniden bir araya gelme partilerine kadar, SÜ Events bir etkinliğin her detayını mükemmelleştirmekten büyük gurur duyar. Kişiliğiniz önemli. Sizi tanımak için zaman ayırıyoruz ve etkinlik hayallerinizin gerçekleşmesini sağlamak için yol boyunca size rehberlik ediyoruz.

Düğün Planlama

Bu özel gününüzün hatırlanacak bir gün olacağından şüpheniz olmasın. İster samimi bir tören, ister parıltılı ve gösterişli bir resepsiyon planlıyor olun, SÜ Events hayallerinizdeki düğün gününü tasarlamanıza ve gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Spor ve Medya

Spor ve medya sektörleri için muhteşem etkinlikler ve unutulmaz anlar yaratan SÜ Events, spor etkinliği davet ve kutlamalarının çiçek tasarımı ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz ve dikkat çeken çalışmalarıyla gözleri üzerine çekiyor.

Mekan Transformasyonu

Dönüştürülmüş bir alan hayal edin. SÜ Events, herhangi bir alanı veya mekanı alıp hayallerinizdeki etkinlik için hazır hale getirebilir. Hiçbir mekan çok büyük, hiçbir detay çok küçük değildir. Yaratıcı ve sürükleyici tasarımımız, misafirlerinizin ayaklarını yerden kesecek.

Bir sonraki etkinliğinizi planlamak için bugün SÜ Events ile iletişime geçin!